سیاست حریم خصوصی

ما که هستیم

نشانی وب‌سایت ما : https://amlakpro.ir

چرا و کدامیک از اطلاعات شخصی را جمع آوری میکنیم :

دیدگاه‌ها

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم مثل آدرس IP و ثبت مرورگر کاربر تا به کمک آن هرزنامه ها را تشخیص دهیم .

یک رشته ناشناس ایجاد شده از آدرس ایمیل شما ممکن است به سرویس Gravatar ارائه شود تا ببینیم آیا از آن استفاده می‌کنید . سیاست حفظ حریم خصوصی خدمات Gravatar در این آدرس در دسترس است : https://automattic.com/privacy . پس از تأیید نظر شما، تصویر نمایه شما برای متن نظر شما قابل مشاهده است .

رسانه

اگر تصاویر را به وبسایت آپلود کنید، نباید آپلود تصاویر با داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) شامل شود. بازدیدکنندگان وب سایت می‌توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر در وب سایت دانلود و استخراج کنند.

فرم‌های تماس

کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید . این کار برای راحتی شما هست، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید مثلا هنگامی که زمانی دیگر نظر خود را اعلام می کنید . طول عمر این کوکی‌ها یک سال خواهد بود .

اگر از برگه ورود ما بازدید نمایید ، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند را تنظیم می‌کنیم . این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود .

هنگام ورود به سیستم، همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش شما ذخیره شود . کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است . اگر شما این گزینه را انتخاب کنید “مرا به یاد داشته باشید “، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت . اگر از حساب خود خارج شوید ، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد .

اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد . این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است . بعد از یک روز منقضی می‌شود .

محتوای جاسازی‌شده از دیگر وب‌سایت‌ها

مقالات موجود در این سایت ممکن است شامل محتوای تعبیه شده (مثلا ویدئوها، تصاویر، مقالات و غیره) باشد . مطالب جاسازی شده از وب سایت‌های دیگر دقیقا همان طوری که بازدید کننده از وب سایت دیگر بازدید کرده است .

این وبسایت‌ها ممکن است اطلاعاتی مربوط به شما را جمع‌آوری کنند ، از کوکی‌ها استفاده کنند ، ردیابی سوم شخص دیگری را جاسازی کنند و تعامل شما را با محتوای تعبیه شده نظارت کنند که شامل ردیابی تعامل شما با محتوای جاسازی شده است اگر حساب کاربری داشته و به آن وبسایت وارد شده باشید .

چه مدت اطلاعات شما را نگهداری می کنیم

اگر یک نظر را اعمال کنید ، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند . این به این معنا است که ما می‌توانیم به جای برگزاری آنها در یک خط مؤثر ، به طور خودکار هر نظر پیگیری را تأیید کنیم .

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر آنها ارائه می‌شود ، ذخیره می‌کنیم . همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند . مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند .

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا نظری داده اید ، می‌توانید جهت دریافت یک فایل صادر شده از اطلاعات شخصی که ما در مورد شما نگه می‌داریم ، از جمله هر گونه داده‌ای که برای ما ارائه کرده اید داشته باشید . همچنین می‌توانید درخواست کنید که ما هر گونه اطلاعات شخصی که در مورد شما نگه می داریم را پاک کنیم . این موارد شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری ، قانونی یا امنیتی باشیم . همچنین دیدگاه‌های بازدیدکننده ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص جفنگ خودکار بررسی شوند .

مقایسه ملک
ملکی را برای مقایسه اضافه کنید.
لطفا پاپ آپ را چک کنید.