فایل های اختصاصی و عمومی املاک

  • hossein3635 توسط hossein3635
  • 4 هفته قبل
  • 0

همیشه رقابت شدیدی برای جذب فایل و داشتن فایل بیش‌تر بین مشاورین املاک وجود داشتهاست چرا که فایل بیش‌تر مساوی قرارداد بیش‌تر و درآمد بیش‌تر است.

مشاورین املاک به خوبی می‌دانند که همیشه تعدادی فایل وجود دارد که چندین مشاور املاک روی آن کار می‌کنند.فایل‌هایی که از طریق شرکت‌های فایلینگ ، دیوار و شیپور و … بدست می‌آیند همان فایلهای عمومی یا اقیانوس قرمز هستند که فضایی با رقابت بالا و همچنین ریسک بسیار زیاد برای مشاورین ایجاد میکند .

اما در نقطه مقابل اقیانوس آبی یعنی فایل های شخصی وجود دارد . با داشتن فایل شخصی، می‌توانید تا حد قابل قبولی، بخشی از درآمد خود را تضمین کنید. باید کاری کنید که مالک ملک ، فروش فایل را به طور کامل به شما واگذار کند(مونوپل کردن) چون دیگر با سپردن فایل به دیگران، امکان ذلیل شدن ملک وجود ندارد و شما روی ملک به صورت ویژه‌ای میتوانید کار کنید تا ملک را با سرعت بیش‌تر یا شرایط بهتر بفروشید. در کوچه‌ها و خیابان‌ها راه بروید و حواس‌تان به پنجره خانه‌هایی باشد که پرده ندارند و این گونه خانه های نوساز را بیابید و فایل های شخصی خود را افزایش دهید . از سوی دیگر اگر شما بتوانید ارتباط مناسبی با سرایدارهای ساختمان های مختلف برقرار کنید، آن‌ها را به منبعی قابل اعتماد برای فایل‌یابی خود تبدیل کرده‌اید.

به بحث بپیوندید

مقایسه فهرست ها

مقایسه کنید